Pályázatírás és pályázatmenedzsment szolgáltatások
A sikeres pályázatok alapja a precízen megírt és időben benyújtott pályázati anyag. A Kockanarancs Kft. célja, hogy professzionális segítséget nyújtson vállalkozásoknak, egyesületeknek és a különböző pályázati lehetőségek kiaknázásában. Szolgáltatásunk a pályázatok felkutatásától kezdve a részletes kidolgozáson át egészen a benyújtásig és utókövetésig minden lépést magában foglal.
Díjazásunk
- Pályázat beadási díj: 45 000 Ft + ÁFA, amely tartalmazza a teljes pályázat elkészítését és benyújtását.
- Sikerdíj: sikeres pályázat esetén a megítélt támogatási összeg 7%-a + ÁFA.
Legyen szó hazai vagy európai uniós forrásokról, szakértőink a legmegfelelőbb pályázati lehetőségeket keresik meg az Ön számára. Segítünk, hogy vállalkozása a lehető legnagyobb eséllyel induljon a támogatások elnyeréséért.
Kérje személyes vagy online konzultációnkat, ahol részletesen átbeszélhetjük az igényeit, és megtaláljuk az Önnek legjobban megfelelő pályázati lehetőségeket!
Hogyan történik a pályázati pénz felhasználása?
A pályázati pénz felhasználása szigorúan szabályozott, és csak a megjelölt célokra lehet költeni. Minden kiadást megfelelő dokumentumokkal kell alátámasztani, és a pályázat megvalósításának folyamata is nyomon követhető.
Mi történik, ha egy pályázat sikertelen lesz?
Ha egy pályázat nem nyer támogatást, érdemes megvizsgálni a visszajelzéseket, hogy a jövőben javítani lehessen a benyújtott anyagon. Sok esetben újra lehet próbálkozni vagy más forrásokat keresni.
Adóztatási számlaszámok és adónemek jegyzéke
Az adóztatási számlaszámok és adónemek jegyzéke elérhető a NAV oldalán ide kattintva.
Elfelejtettem az ügyfélkapus jelszavamat, /lejárt az ügyfélkapus jelszavam, hogyan tudom ezt pótolni?
Ahhoz, hogy ismét érvényes jelszava legyen, az ügyfélkapu weboldalán az „Elfelejtett jelszó” űrlapot kell kitölteni.
Az űrlapon meg kell adnia
• felhasználói nevét és
• a regisztráció során rögzített e-mail-címét.
A rendszer az ügyfélkapus e-mail-címre egy új, egyszer használatos kódot küld a kérést követően. Ezután a küldött instrukciókat követve ismételten használni tudja az ügyfélkaput. Ha a jelszava már több mint 60 napja lejárt, akkor az ügyfélkapu aktiválására van szükség, amihez személyesen kell megjelennie a NAV bármely központi ügyfélszolgálatán, bármelyik kormányablakban, egyes postai ügyfélszolgálatokon vagy a konzuli képviseleteken. A személyes megjelenéstől nem lehet eltekinteni, mivel a személyazonosság igazolása feltétlenül szükséges az aktiváláshoz.
Van elektronikus hozzáférésem. Hogyan juthatok hozzá a bevallási tervezethez?
A NAV a nyilvántartásában szereplő, a munkáltatói, kifizetői bevallások, adatszolgáltatások adatai alapján 2024-ben is elkészíti a magánszemélyek adóbevallási tervezetét, külön erre irányuló kérelem nélkül. Az adóbevallási tervezet 2024. március 15-től elektronikus formában elérhető a NAV honlapján. Az eSZJA-portálon a „Belépés”-re kattintva a rendszer az „AZONOSÍTÁSI SZOLGÁLTATÁSOK” oldalára irányítja át, ahol a KAÜ-azonosítás, ügyfélkapu, e-személyi igazolvány, telefonos azonosítás vagy arcképes azonosítás után lehet a bevallási tervezetet megtekinteni, módosítani, és nyilatkozni az 1+1 százalék felajánlásáról.
Munkáltatómtól többszöri kérésem ellenére sem kaptam meg a 23M30-as igazolásomat. Mit kell tennem?
A munkáltatónak a 2023. évi igazolást a kifizetett, juttatott jövedelemről, a levont adóról és járulékokról 2024. január 31-ig kell kiadnia a munkavállalóknak. Ha nem sikerül beszereznie a munkáltatótól az igazolást, akkor kérheti a NAV-tól kérheti a munkáltatói adatszolgáltatások (’08M) alapján rendelkezésre álló adatok kiadását. A kifizetői adatok kiadását aláírásával hitelesített papíralapú kérelemmel, a NAV lakóhelye szerint illetékes adó- és vámigazgatóságától kérheti. Kérelmében adja meg pontosan, hogy mely munkáltató, milyen időszakra benyújtott 08M-as számú havi adó- és járulékbevallás mely adatairól kér tájékoztatást.
Mennyi idő alatt bírálják el a pályázatokat?
Az elbírálási időszak pályázatonként változik, de általában néhány hónap. Vannak azonban gyorsabb eljárások is, amelyeknél rövidebb idő alatt születik döntés.
Mi az a pályázatírás?
A pályázatírás olyan szolgáltatás, amely során szakemberek segítenek megfogalmazni, kidolgozni és benyújtani egy pályázati anyagot különféle támogatások és források elnyerésére.
Miért érdemes szakembert felkérni pályázatírásra?
Egy profi pályázatíró jobban ismeri a pályázatok feltételeit, követelményeit, és tudja, hogyan érdemes megfogalmazni egy projektet, hogy az minél nagyobb eséllyel nyerjen támogatást. Emellett időt és energiát spórol meg, és csökkenti a hibázás lehetőségét.
Milyen dokumentumok szükségesek egy pályázat benyújtásához?
Ez változhat a pályázat típusától függően, de általában szükség van projekttervre, költségvetésre, pénzügyi kimutatásokra, valamint egyéb igazolásokra és engedélyekre, amelyek alátámasztják a pályázó jogosultságát és a projekt megvalósíthatóságát.